Насіння для мікрозелені

Насіння для мікрозелені

Насіння для мікрозелені має дуже важливе значення для майбутньої якості вашого мікрогрін. У цій статті ми обговоримо, що треба знати про насіння для мікрогрін, щоб вибрати найкраще.

Раніше мікрозелень використовували лише у висококласних ресторанах, але зараз мікрогрін стає мейнстрімом. У наші дні мікрозелень використовують багато кафе, малі та середні ресторани як прикрасу до різноманітних страв, а також люди, що дбають про стан здоров’я. Усім подобається мікрозелень, оскільки вона невеличка за розміром, має насичений смак і колір.

Мікрогрін можна вирощувати з насіння для мікрозелені у себе вдома на підвіконні і завжди мати свіжу та забезпечити себе і свою родину необхідними вітамінами, мінералами та мікроелементами, що легко засвоюються нашим організмом.

Чому вибір насіння для мікрозелені дуже важливий?

Мікрозелень можна вирощувати з того ж насіння, що використовується для вирощування трав, овочів та їстівних квітів. Для вирощування мікрозелені нам не обов’язково потрібне спеціальне насіння, бо єдина відмінність при вирощуванні мікрогрін полягає в тому, що його збирають до того, як вони стануть дорослими рослинами. Але насіння для мікрозелені, що спеціально відібране або селекційоване для мікрогрін має багато переваг у процесі вирощування і завдає сітіфермерам менше клопоту.

Коли ви почнете вирощувати мікрозелень вам доведеться багато дізнатися, наприклад, який субстрат використовувати, яке насіння обрати, який тип поливу практикувати і т. д. Але, найважливішим є питання яке насіння використовувати.

Завжди розумно докласти додаткових зусиль для вибору насіння для мікрозелені, щоб виростити мікрогрін найкращої якості. Усі ваші інші зусилля можуть зійти на нівець, якщо насіння буде погане.

Що треба знати, коли вибираєте насіння для мікрозелені?

Як зазначалося вище, ви можете вирощувати мікрозелень з будь-якого звичайного насіння. Але це не означає, що ви отримаєте ті ж результати що і з спеціального насіння для мікрозелені, у порівнянні зі звичайним насінням. На наш погляд, слід вибирати лише насіння, яке продається спеціально для вирощування мікрозелені, і у вас буде урожай чудової якості.

Є кілька моментів, які потрібно знати перед покупкою насіння для мікрогрін, вони перелічені нижче.

Насіння повинно мати високий рівень всхожості

Швидкість проростання та відсоток проростання надзвичайно важливі показники при відборі насіння для мікрозелені. Коли рівень всхожості низький, це призводить до втрати ресурсів, часу та грошей, витрачених даремно.

Просто запитайте у постачальника про рівень всхожості насіння для мікрозелені. І купуйте лише те насіння, у якого рівень всхожості вище 85%.

Купуйте насіння для мікрогрін у надійного постачальника

Оскільки загальний ринок мікрозелені зростає, все більше постачальників виходить на ринок. Це робить ринок насіння для мікрозелені здоровим. Щоб у вас був найкращий мікрогрін, вам просто потрібно виявити хороших постачальників. Вибирайте насіння відомих виробників, що спеціалізуються на насінні для мікрогрін, для прикладу, чудове насіння італійського виробника Subaseeds.

Насіння для мікрозелені повинно бути 100% органічним

Обов’язково з’ясовуйте, чи не оброблене насіння якимись хімікатами, що є звичайною практикою і сучасному сільському господарстві, тому краще купувати насіння для мікрозелені у спеціалізованих магазинах.

Мікрозелень на 100% органічна, її можна вирощувати без використання пестицидів та хімікатів. Ще й надто, її можна вирощувати навіть без ґрунту, використовуючи гідропонний або аеропонний метод. Її можна вирощувати на натуральних субстратах, таких як лляні килимки, кам’яна агровата або кокосовий субстрат.

Насіння для мікрогрін повинно мати текстуру та смак, які ви знаєте

Смак і текстура – це лише два найважливіші фактори, завдяки яким ви можете вирішити, яке насіння для мікрозелені ви хочете вибрати.

Отже, спочатку подумайте про кінцеве використання вашої мікрозелені. Наприклад, якщо ви шеф-кухар і хочете прикрасити свою страву, а для цього вам потрібний мікрогрін червоного кольору, тоді ви можете вибрати насіння з якого виросте мікрозелень червоного кольору відповідно до смаку, який доповнить вашу страву. Отже, загальне рішення залежить від кінцевого використання.

Високий рівень всхожості, надійний постачальник і виробник, 100% органіка, не обробленість, відомий вам смак і текстура – це ті фактори, про які потрібно пам’ятати перед вибором насіння для мікрозелені. Знаючи ці нюанси, ви точно знайдете насіння, щоб почати вирощувати якісну і смачну мікрозелень.

Найпопулярніші види мікрозелені для вирощування вдома

Ось вісім найпопулярніших культур насіння для мікрозелені, які ви можете сміло почати вирощувати в домашніх умовах дотримуючись технології вирощування.