Мікрозелень соняшника користь

Мікрозелень соняшника

Мікрозелень соняшника – проростки висотою до 4-5 см з 2-3 листочками вирощена зі спеціального насіння для мікрогрін – на цій стадії росту в рослині сконцентрована максимальна кількість корисних речовин. 

Мікрозелень соняшника користь – біологічно активні речовини, антиоксиданти та клітковина найцінніші компоненти скаду мікрозелені соняшника. Особлово слід відзначити клітковину – вона очищає організм від токсинів і шлаків – шкідливих речовин, продуктів напів перетравленої їжі та інших непотрібних організму речовин.

Склад мікрозелені соняшника

В мікрозелені соняшника міститься багато білка з 8 незамінними амінокислотами, вітаміни A, B1, B3, B5, B6, B12, B15, у великій кількості вітамін C. Також є вітаміни D, E, F, H, K, холін, фолієва кислота, інозит, кальцій, кобальт, мідь, йод, залізо, магній, марганець, фосфор, калій, селен, кремній, натрій, сірка і цинк. Листочки мікрогріну соняшника містять дуже багато хлорофілу і клітковини.

Мікрозелень соняшника користь

Мікрозелень соняшника надає відразу кілька лікувальних ефектів: імуномодулюючий, тонізуючий, омолоджуючий, очисний.

Білок і ферменти

У мікрогріні соняшника міститься одна з найбільш збалансованих форм рослинного білка. Паростки соняшника забезпечують всіма незамінними амінокислотами і допомогають відновити м’язову тканину, забезпечивши організм ферментами. 

Також, малі паростки соняшника містить в 100 разів більше ферментів, ніж звичайна зелень. Це означає, що ваш організм зможе легше засвоювати важливі фітонутрієнти, вітаміни і мінерали. 

Унікальний склад мікроелементів і вітамінів:

Насичена фолатом (фолієвою кислотою) і вітамінами групи B, життєво важливими живильними речовинами, які необхідні для вагітних жінок і розвитку дитини.

Велика кількість антиоксидантів присутніх в паростках соняшнику може допомогти з оздоровленням серця, уповільнити старіння і підтримати клітинне відновлення.

Містить селен – один із потужних природних антиоксидантів, що блокує вільні радикали (хімічно активні речовини, що руйнують клітини і сприяють старінню організму). Проростки соняшника поряд з яйцями і рибою – найдоступніший суперфуд, в якому міститься цей цінний мікроелемент.

Містить лецитин, який допомагає зруйнувати жирні кислоти в організмі. 

Мість цинк. Вживання в їжу мікрогріну соняшника допоможе поліпшити ваше репродуктивне здоров’я шляхом забезпечення організму достатньою кількістю цинку. Цинк працює з більш ніж 300 ферментами в організмі, що дозволяє організму працювати більш злагоджено. 

Мікрозелень соняшника – джерело зміцнення імунітету

Мікрозелень соняшника користь у тому, що вона неймовірно підвищує імунітет. Листові паростки мають важливе значення при створенні вроджених лімфоїдних клітин, важливі імунні клітини, виявлені в травній системі які допомагають утримувати наші бактерії в кишечнику в здоровому стані. Сьогодні багато людей розуміють, що здорова травна система є первинною формою боротьби з хворобами і чужорідними організмами. 

Мікрозелень соняшника, містить хлорофіл, речовина, яка робить рослину зеленим. У наших організмах ця речовина робить кров здоровою, зменшує запалення, заспокоює нервову систему, омолоджує тканини і стабілізує рівень рН в організмі.

Високий рівень вітамінів C, E і селену унормовує кров’яний тиск і поліпшує загальний стан здоров’я.

Як вживати мікрозелень соняшника

Мікрогрін соняшника є дуже низькокалорійною їжею, тому вона є ідеальною їжею для тих, хто хоче схуднути.

Мікрогрін соняшника має приємний смак, що нагадує смак зернят соняшника, з легкою гіркуватістю в післясмаку. 

Мікрозелень соняшника можна вживати в чистому вигляді, або додавати практично до будь-яких страв – до закусок, овочевих, рибних, м’ясних страв, десертів, смузі. А також,  додавати в різні супи, в тому числі холодні, соуси, салати і холодні закуски, десерти, сухі сніданки.

Мікрозелень соняшника дуже соковита і м’яка, її можна їсти в лікувальних цілях, а також для профілактики захворювань.

Мікрогрін соняшника можна купити у нашому інтернет-магазині або самостійно виростити з насіння соняшника для мікрозелені на підвіконнику.